Спартакіада Бобринецької територіальної громади

Дата: 31.01.2017 13:33

Фото без опису

Відповідно до програми «Розвитку фізичної культури і спорту», на території Бобринецької міської ради стартував перший етап спартакіади серед трудових колективів фізичної культури присвячений 250-річчю міста Бобринець.

28 січня на базі Бобринецького технікуму ім.В.Порика БНАУ було проведено перший вид спартакіади з тенісу настільного. Попередньо відбулася зустріч міського голови В.В.Сніжка, з керівниками трудових колективів, та підприємств після чого слід відмітити активність участі колективів у змаганнях.

Особистим прикладом були: міський голова – Сніжко В.В., директор ПТУ-32 –  Запорожець А.М, керівник агрофірми «Славутич» Крутько Ю.М. директор комунального підприємства – Торін С.О. Небайдужими були і керівники організацій, які були присутні і направили делегацію вболівальників  – Капітоненко М.П.

Прийняли  участь 10 колективів фізичної культури: Бобринецькой техніку БНАУ, Бобринецький УЕГГ, КП “Комунальник” Бобринецький РВК, Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, ПП АФ“Славутич”, Бобринецьке ПТУ-32,  Бобринецький ВП ГУНП, 24- ДПРЧ УДНСН, Бобринецька міська рада.

В особистому заліку серед жінок маємо такі результати:

1 місце Синютіна Анна 24 ДПРЧ УДСНС

2 місце Музика Вікторія БТ БНАУ

3 місце Педоренко Наталія ПТУ-32

В особистому заліку серед чоловіків  маємо такі результати:

1 місце Ліщук Павло ПТУ-32

2місце Гольша Іван БТ БНАУ

3 місце Давигора Олександр БТ БНАУ

В загально-командних заліках маємо такі результати

1 місце БТ БНАУ

2 місце ПТУ -32

3 місце  24 ТПРЧ

Щиро дякуємо керівникам навчальних закладів Карпуку В.В, та Чорному О.В. за надання спортивного залу для проведення змагань.

Запрошуємо організації, установи, підприємців, фермерів подбати про своє здоров’я, фізичний та емоційний  стан працівників і прийняти  участь у наступних етапах спартакіади, а саме: з футзалу, малого футболу, легкої атлетики, волейболу, гирьового спорту , шахів, шашок, баскетболу, та легкоатлетичного кросу.

Заступник міського голови                                             Л.КРИВОШЕЯ

Заступник директора ДЮСШ                                        О.ПРОЦЕНКО