Міський голова провів робочу нараду

Дата: 07.02.2017 11:24

Фото без опису

7 лютого  міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. Валерій Вадимович акцентував увагу на наступних питаннях:

1. Контроль за фінансовою діяльністю та оплатою праці в КП «Комунальник»

2. Поточний ремонт насосу  в котельні ЗОШ №1

3. Проведення зустрічі з працівниками територіального центру, що обслуговують жителів міста. Здійснення моніторингу щодо громадян,якими опікується територіальний центр та формування електронної бази даних таких громадян та громадян, які проживають у стаціонарному відділені територіального центру. Уточнення вартості утримання мешканців відділення та  переліку послуг, що їм надаються.

4.  Підготовку звіту державних реєстраторів  щодо кількості фізичних осіб-підприємців, що зареєструвалися та припинили підприємницьку діяльність впродовж місяця.

5. Щодо безхазяйного майна в громаді.

6. Контроль за  розробкою проектів по реалізації Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

7. Участь у грантах та проектах у поточному році.

8. Контроль за підвезенням дітей до навчальних закладів міста.

9. Оголошення тендеру на придбання шкільного автобусу.

10. Електронне декларування доходів працівниками міської ради та депутатським корпусом міської ради.

Відповідні доручення міського голови щодо виконання зазначених вище питань  отримали керівники виконавчих органів міської ради.