Бобринецький район, Кіровоградська область

Відкритий турнір з гімнастики художньої «Зимова грація»

11 лютого 2017 року вихованки Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення гімнастики художньої (тренер-викладач Проценко Яна Аркадіївна) взяли участь у відкритому турнірі «Зимова грація», який проходив у м. Кропивницькому.

За перемогу змагалися команди з міст Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Кропивницький, Бобринець.

За результатами змагань гімнастки посіли такі місця:

ІІ місце – Рижкова Рената (2010 р.н.);

ІІ місце – Ващенко Вікторія (2008 р.н.);

ІІ місце – Філіпенко Дар’я (2006 р.н.);

ІІІ місце – Кулікова Ілона (2010 р.н.);

ІІІ місце – Соснова Олена ( 2002 р.н.);

ІV місце – Туменко Дар’я (2010 р.н.);

ІV місце – Куделіч Юлія ( 2004 р.н.);

ІV місце – Каліщук Ярослава (2005 р.н.);

V місце – Крисенко Варвара (2008 р.н.);

V місце – Адаменко Анастасія (2007 р.н.);

Участь юних спортсменок у турнірі стала можливою за дієвої допомоги Бобринецької міської ради та батьків вихованців.

Адміністрація КЗ "ДЮСШ"