Люби і знай свій рідний край

Дата: 07.04.2017 13:13

Фото без опису

03 квітня 2017 року відбулася зустріч  учнів 7 – 9 класів КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 3» міської ради з краєзнавцем Лашкулом Георгієм Олексійовичем, який ознайомив учнів з історією та розвитком м. Бобринця, легендами виникнення назв районів міста: «Воєводчина», «Рогозівка», «Ковалівка», «Грицькова», «Рущина», «Зелений клин» та інших. Георгій Олексійович розповів про різні варіанти тлумачень назви міста.

Дуже цікавими були факти з історії заснування та роботи ЗНЗ №3. Приміщення школи (старий корпус), яке було побудовано в 1889 році, знаходиться в гарному стані й функціонує і в наш час.

Також Лашкул Г.О. оголосив про початок проекту, присвяченого 250- річчюі м. Бобринця під назвою «Історія моєї родини». Розповів дітям, як працювати в архівними документами.

Зустріч проходила в цікавій  та дружній атмосфері.

Фото без опису