Ювілею славного міста – гідну зустріч!

Дата: 11.04.2017 13:12

Фото без опису

Історія міста, це жива пам’ять поколінь їх творчої праці, наснаги до кращого життя, вічна  віра у власні сили

Реалізовуючи рішення міської ради в громаді розпочаті заходи      по відзначенню ювілейної дати – 250 річчя нашого  степового міста.

Серед заходів чільне місце відводиться  молоді нашої громади. Передбачено конкурси,  спортивні змагання, вечори, дискусії, громадські читання тощо.

Серед багатьох творчих діянь видне місце належить дослідженню та особистому захисту учнями міських шкіл, ПТУ та Бобринецького технікуму БНАУ  персональних «Родових книг пам’яті» приурочених ювілею міста. З 3 по 24 квітня президія міської ветеранської  організації проводить  методично-консультативні  зустрічі з молоддю по реалізації цих творчих робіт.

Рекомендації, історичні екскурси по краю, показ документів та архівних матеріалів  проводять історик, переможець обласного краєзнавчого  конкурсу ім. В.Ястребова Георгій Олексійович Лашкул та  знавець людяності міста, ветеран ІІ Світової війни Дем’ян Дем’янович Неклеса.

Головні теми ознайомлень для дітей  звучать яскраво: «Збережіть пам’ять про всі Роди  ваші» «Вони  захистили нас в бою» «Свято шануємо своїх батьків та предків!», «Праця – суть всього сущого на землі!»

Особливо захоплюючими стали коментарі  історії окраїн та районів міста: Грицькове, Рущина, Воєнщина, Кущівка, Ковалівка, Рогозівка, Зелений клин.

Учні цікавилися знаковими постатями міста, мотивами створення підземних катакомб, «Золотим джерелом», праслов’янським каменем Велеса в районі Володимирівської балки, театральними здобутками М.Л. Кропивницького та родини Тобілевичів.

Підготовка до ювілею міста насичується  духовними і матеріальними здобутками і це повинно стимулювати кожного члена громади, депутатський корпус, підприємців та мешканців общини на найзначущий внесок в загальне благосущих мешканців в ім’я майбутнього.

Дійсно патріотизм це не якась абстракція, а конкретна любов до батьків, краю де ти живеш та рідної Землі Матінки.

Відродимо  місто за законами предків і нащадки ніколи не забудуть Нас!