«Українській дитині – українську книгу»

Дата: 27.01.2017 13:11

З  24 по 27 січня у школі були проведені заходи щодо популяризації вітчизняної видавничої продукції та читання  під гаслом «Українській дитині – українську книгу»

Другокласники презентували учням початкових класів казку на новий лад «Рукавичка», автор якої Наталія Сиротич, а також читали казки письменниці  «Богдасик-Телесик» та «Пісня про Янгола»

Фото без опису

Для учнів 5-9 класів була підготовлена презентація особистостей та творів сучасних письменників під гаслом «Читай сучасне»

Фото без опису

А також були проведені літературні читання для учнів початкових класів: презентація книг Всеволода Нестайка та читання казки «Дивовижні пригоди в лісовій школі».