Бобринецький район, Кіровоградська область

Масляна в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4»

Любить наш народ святкування, веселощі і розваги. То чому б, не відзначити кінець зими? Адже є чудова нагода – свято Масляної! До того ж триває воно не один день, а цілих сім. і проходить дуже весело: з піснями, танцями. Не залишилися осторонь цього дійства і наші навчальні заклади.

24 лютого учні Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4»  організували благодійний ярмарок: проводжали зиму та зустрічали весну рум’яними  млинцями та смачними варениками.

Святкували Масляну із задоволенням: водили хороводи, співали, танцювали, розважали гостей, а також пригощали млинцями та варениками, і ділилися своєю радістю з усіма. А наостанок – урочисто спалили символ зими – солом’яну ляльку «Масляну».

Ярмарок видався на славу!