Заклади міста отримали новорічні ялинки
Дата: 08.12.2016 13:04
Кількість переглядів: 838
8 грудня за дорученням міського голови Валерія Сніжка, заклади громади отримали ялинки. Всього було розвезено 15 дерев. Новорічні красуні будуть прикрашати приміщення 4-х комунальних закладів ЗОШ міста, 2-х дошкільних навчальних закладів, 2-х сільських клубів, 2-х лікарень, ПТУ №32, стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат та дитячого кафе «Мадагаскар».![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/2a77a8b997fed6d7aa8c9683499eb45b.jpg)
« повернутися