АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА ДЛЯ ГОЛІВ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 24.02.2017 13:02

Фото без опису

3 21 по 23 лютого 2017 року в місті Києві Програма Ради «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провела 3-ю завершуючу сесію  Академії лідерства Ради Європи, які відвідали голови об’єднаних територіальних громад. По завершенню сесії, голова Офісу Ради Європи в України Мортен Енбрег вручив міському голові Бобринецької ОТГ Валерію Сніжку сертифікат про завершення Академії лідерства Ради Європи для об'єднаних територіальних громад.

Академія лідерства – тренінгова програма Ради Європи, розроблена на базі методології «Сучасне лідерство для сучасної місцевої влади» з використанням  новітнього  інструментарію муніципального менеджменту, кращих практик та стандартів муніципального розвитку країн – членів Ради Європи для навчання та підвищення кваліфікації керівників органів місцевого самоврядування.

Тренінг, який складається з трьох триденних сесій та включає серед іншого й модулі, спрямовані на висвітлення питань реформи децентралізації, має збагатити своїх слухачів знаннями й практичними навичками, які допоможуть впоратися із викликами сучасності й ефективно управляти громадою в процесі реформ та швидких змін.

Фахівці Ради Європи вважають, що вправна реалізація муніципального лідерства робить неоціненний внесок у впровадження в публічному управлінні сучасної парадигми «Доброго врядування» (Good Governance), яка передбачає максимальне залучення до прийняття й реалізації управлінських рішень представників бізнесу і третього сектору (організацій громадянського суспільства та окремих громадян) та забезпечення за рахунок цього прийнятного для всіх залучених до розвитку громади сторін результату.Фото без описуФото без описуФото без опису