Змагання з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста

Дата: 27.09.2017 13:02

Фото без опису

23 вересня 2017 року відбулися змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячені 250-річчю м. Бобринця та пам’яті А.Г.Куценка.

До присутніх з вітальними словами звернулися міський голова Валерій Вадимович Сніжко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія Петрівна Літвінова.

У футбольному турнірі приймали участь команди всіх навчальних закладів міста в чотирьох вікових групах (2004-2007 років народження).

У старшій віковій групі (2004р.н.) перемогу здобула команда КЗ «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», друге місце - команда  КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5», третє місце - збірна команда загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів № 3 та № 4.

У віковій групі 2005 року народження перше місце - команда КЗ «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», друге місце - команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5».

Серед учасників змагань у віковій групі 2006 року народження перемогу здобула команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5», друге місце посіла команда КЗ «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

У молодшій віковій групі (2007р.н.) переможем стала команда КЗ «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», друге місце - команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5».

Також між командами проведено технічні елементи гри: удари на точність, дальність та жонглювання.

Такі змагання дають юним футболістам стимул до здорового способу життя та допоможуть вийти на новий професійний рівень.

Фото без опису