Дата: 20.12.2017 12:52

Фото без опису

18 грудня в Кіровоградському обласному еколого-натуралістичному центрі відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір». До події вихованці Центру дитячої та юнацької творчості готувалися заздалегідь: виготовляли декоративні сувеніри, іграшки та картини.

Під час заходу з керівниками гуртків організатори провели методичну нараду, а з дітьми – майстер-клас з оформлення новорічної композиції та виготовлення символу року – декоративної собаки.

За результатами конкурсу вихованці нашого закладу отримали нагороди:

І місце - Лазаренко Денис Анатолійович, Нужна Вероніка Миколаївна за народну іграшку «Коник»,

І місце – Москалик Юлія за новорічний вінок «А ми удвох»,

ІІ місце – Кутровський Денис за сувенір-писанку «Початок життя»,

ІІІ місце – Рекрутенко Дар’я та Колпак Дар’я за сувеніри «Калинонька» та «Надія».