Проводяться роботи з розчищення снігу на дорогах громади

Дата: 02.03.2018 12:44

Фото без опису

В останні дні холодної пори року в Україні розпочалася справжня зима з морозами та сніговими заметілями, що значно ускладнило рух по дорогах громади, а подекуди зовсім паралізувало. Особливо складна ситуація слалася  на шляхах, що ведуть до сіл громади. Для розчищення доріг, площ та тротуарів  на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади  задіяні  7 одиниць  техніки, які вже другу добу без зупинки займаються подоланням наслідків негоди.

Від КП «Комунальник» Бобринецької міської ради працюють робітники,  які вручну розчищають від снігу ті місця, де це неможливо зробити технікою.   Роботи проводяться постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади. Після розчищення на небезпечних відрізках шляхів, виконується посипання небезпечних ділянок автодоріг та тротуарів.  Роботи з розчищення снігу будуть проводитися і надалі.Фото без описуФото без опису