ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.04.2017 08:06

Фото без опису

30 березня 2017 р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького. На засіданні були присутні десять членів виконкому.

Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, який складався з 18 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.  Зокрема прийняли позитивне рішення по проектах:

1. Про роботу міського ринку комунального підприємства «Комунальник» за період роботи з 27 жовтня 2016 року по 28 лютого 2017 року.

2. Про погодження графіку роботи кафе-бару «Ровесник»

3. Про проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території міської ради.

4.Про закриття для руху автотранспорту вулиці Миколаївської ( від вулиці Каштанової до вулиці Народної) для створення пішохідної зони

5. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Бобринецької міської ради

Розглянули ряд рішень про присвоєння адреси житловому будинку та надання матеріальної допомоги.

Рішення про закриття для руху автотранспорту вулиці Миколаївської ( від вулиці Каштанової до вулиці Народної) для створення пішохідної зони було не прийняте, оскільки обговоривши це питання було встановлено, що вразі перекриття час проїзду швидкої допомоги та аварійних служб до будинків на цій території значно збільшиться. Решта рішень були вирішені позитивно