ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.11.2016 12:04

Фото без опису

14 листопада 2016 року відбулося позачергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького.  Позачергове засідання виконавчого комітету було скликано з метою вирішення питань, що стосуються освітлення.

Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули проектно-кошторисну документацію вартості будівництва об’єкту: ”Реконструкція вуличного освітлення від КТП-5, КТП-4, КТП-50, КТП-39 по вул. Соборній, Володимира Великого, Базарній, Ганни Дмитрян, Народної, пров. Миру, пров. Кропивницького, пров. Волошковий, пров. Тобілевича, вул. Травнева, Мельніченка, Рущанська, Шевченка, Щаслива, Соколівська, Лесі Українки, пров. Перемоги, вул. Вознесенська, Незалежності, Козацька, 16-Березня  в м. Бобринець Кіровоградської області”. Вивчивши дане питання, члени виконавчого комітету прийняли рішення затвердити проектно-кошторисну документацію вартості будівництва об’єкту: ”Реконструкція вуличного освітлення від КТП-5, КТП-4, КТП-50, КТП-39 по вул. Соборній, Володимира Великого, Базарній, Ганни Дмитрян, Народної, пров. Миру, пров. Кропивницького, пров. Волошковий, пров. Тобілевича, вул. Травнева, Мельніченка, Рущанська, Шевченка, Щаслива, Соколівська, Лесі Українки, пров. Перемоги, вул. Вознесенська, Незалежності, Козацька, 16-Березня в м. Бобринець Кіровоградської області”, загально. кошторисною вартістю будівництва 337,992 тис. грн у поточних цінах станом на 14.10.2016.

На засіданні розглянули також проект рішення про заходи по залученню адвоката, або фахівця у галузі права до надання безоплатної первинної правової допомоги населенню на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.  Розглянувши проект, виконавчий комітет вирішив  провести конкурсний відбір по залученню адвоката, або фахівця у галузі права  до надання безоплатної первинної  правової допомоги.