Майбутні першокласники

Дата: 10.02.2017 12:00

Фото без опису

03 лютого 2017 року розпочалися заняття для майбутніх першокласників, які в 2017/2018 навчальному році поповнять ряди учнів Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5».

На перших батьківських зборах директор закладу Богданова А.Є. подякувала батькам за довіру, привітала з початком шкільного життя та побажала терпіння і впевненості в майбутньому.

Заступник директора школи з виховної роботи Рубаненко Н.Л. провела екскурсію по закладу та познайомила із педагогічним колективом.

Класні керівники майбутніх першокласників Горевич С.М. та Єрмоленко Т.В. провели перше заняття, на якому казкові герої в літературно-музичній формі познайомили дітей з першою стежинкою в країну Знань.

Щоп’ятниці у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» із задоволенням чекають на зустріч із майбутніми першокласниками!