Відбулися ярмарки присвячені 249-й річниці Дня заснування міста Бобринець

Дата: 26.09.2016 11:57

Фото без опису

Напередодні Дня міста,  23 вересня на території Соборної площі відбувся ярмарок «Матінка осінь з дарами для нас» присвячений 249-й річниці  Дня заснування міста Бобринець. З самого ранку велелюдно - з сьомої години розгорнувся ярмарок сільгосппродукції та товарів підприємців міста. Намети з товаром за цінами виробника розставили на сотні метрів.

Мешканці та гості міста могли запастися на зиму картоплею, цибулею, капустою, а також придбати борошно, крупи, м’ясо та іншу продукцію. Також крім продуктів, сільгоспвиробників на ярмарку була представлена  різноманітна продукція виробників не тільки міста а й області, зокрема: ТОВ Черняхівський м’ясопереробний  комбінат «Черняхівські Ковбаси», ЧП «Контур» Бєліченко Руслан Михайлович, Агрофірма «Славутич» Крутько Ю.М., Бобринецький Завод продтоварів, ПП «Книш», ПП Носенко Адрій Олександрович,               Сорока Віталій Володимирович,  ФОП Шелудько Ніна Василівна,  ПАТ «Бобринецька Сільгосптехніка», ПП Полівчак, ТМ «Млин», Бобринецький технікум ім. В.Порика БНАУ, Бобринецьке  професійно-технічне  училище №32.  На ярмарок привезли якісну, свіжу, відбірну продукцію. Найбільші черги вишикувались біля машин з картоплею та біля прилавків з м’ясом і ковбасними виробами.

Святковий настрій відвідувачам ярмарку створювала весела музика, гарні пісні у виконанні співаків аматорських колективів. На головній сцені міста з самого ранку лунали пісні, танці, жарти та  проводилися народні ігри. Всі бажаючі відвідувачі ярмарки  мали змогу почастуватися варениками.

В цей же час на вул. Миколаївській проходив шкільний ярмарок «Багатство осені до вашого столу». На якому всі бажаючі мали змогу придбати смаколики,  які приготували учні школи разом зі своїми батьками. Міський голова Сніжко В.В.  завітав на шкільні ярмарки, де привітав всіх присутніх зі святом. Ярмарок приємно вразив різноманіттям та патріотичністю запропонованої продукції,                             Валерій Вадимович у багатьох продавців придбав товари та частував ними учнів.  По завершенню  міський голова оголосив подяки Бобринецької міської ради учасникам ярмарки.