Бобринецький район, Кіровоградська область

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!!!

Виконавчий комітет Бобринецької міської ради нагадує, що у відповідності до пункту 25 Правил обліку громадян, що потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень з 01 жовтня 2016 року триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання (при міськвиконкомі).

У зв’язку з цим, до 31 грудня цього року прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконавчий комітет  міської ради (вулиця Незалежності, 80, каб. № 203) довідку про склад сім’ї, в разі змін у складі сім’ї - копію документа, що підтверджує зміни.

Для проходження перереєстрації просимо мати при собі паспорти та ідентифікаційні номери членів сім’ї, які перебувають на обліку довідку з бюро технічної інвентаризації про наявність чи відсутність власності на повнолітніх членів сім'ї; довідки з місця роботи або навчання повнолітніх членів сім'ї.

За довідковою інформацією прохання звертатися по тел.: 3-41-88

Бобринецької міської ради