Міський голова провів робочу нараду

Дата: 24.01.2017 11:37

Фото без опису

24 січня  міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. Валерій Вадимович приділив особливу увагу таким питанням:

1. Підготовка до проведення сесії міської ради.

2. Підготовка питання в розділ різне сесії міської ради, щодо електронного декларування доходів та майна депутатів міської ради.

3. Створення комісії для контролю та виявлення безхазяйного майна.

4. Уточнення процесу надання  безхазяйного майна громадянам згідно існуючої черги.  Уточнення та перереєстрація громадян  у черзі.

5. Підготовка  звіту по зверненням громадян  за 2016 рік на засідання виконавчого комітету.

6. Проведення засідання  експертної комісії щодо архіву. Встановлення терміну зберігання архіву згідно чинного законодавства.

7.  Контроль за веденням документації та виплатою заробітної плати  у комунальних підприємствах міської ради.

8. Звіт КП «Комунальник» по використанню коштів.

9. Звіт КП «Комунальник» про діяльність ринку.

10. Підготовка документів по придбанню майна для КП «Комунальник».

11. Контроль за діяльністю сільських клубів.

12. Проведення навчання з керівниками відділів та завідуючими секторами міської ради по ведення документації та роз’яснення змін в законодавстві.

13. Замовлення свідоцтв та атестатів для випускників міських шкіл, для їх вчасного виготовлення.

14.  Посилення контролю за тендерними  закупівлями.

15. Складання графіку заміни ламп вуличного освітлення. Першочергове здійснення заміни ламп у селах громади.

16. Чистка колодязів  в селах Дібрівка та Червона Долина.

17. Результати олімпіад.  За результатами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних придметів учні міських шкіл показали гарні результати:  З української мови та літератури  здобули по  одиному диплом І та ІІ ступеня, з математики три дипломи ІІІ ступеня та два дипломи ІІІ ступеня з історії та диплом ІІІ ступеня  за перемогу у Міжнародному конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика.

Відповідні доручення міського голови щодо зазначених вище питань  отримали завідуючі секторами та начальники  відділів.