Гендерно-орієнтоване бюджетування

Дата: 30.06.2017 11:19

Фото без опису26 та 27 червня в Бобринецькій міській ОТГ відбувся 2 денний тренінг для громад партнерів програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» в якому взяли участь перший заступник міського голови Валентин Висоцький, начальник відділу економічного аналізу, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Євгеній Кулик, працівники міської ради, депутати, вчителі загальноосвітніх шкіл та вихователі дошкільних закладів освіти ОТГ.

Тренери від NDI на основі практичних вправ та презентацій донесли до присутніх питання «Гендерно-орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах.»

Метою тренінга є створення умов для ОТГ, за яких вони зможуть краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян.

Метою даної програми є підвищення рівня залучення жінок у процеси прийняття рішень та громадське життя в цілому.