Всеукраїнська акція «ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ХОДА»

Дата: 26.01.2018 11:28

Фото без описуНа честь ГЕРОЇВ МАЙДАНІВ, ГЕРОЇВ російсько-української війни, заради миру і перемоги України від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди намагаються силою думки, віри і молитви зупинити війну. Саме під таким гаслом 25 січня відбулася Всеукраїнська акція «ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ХОДА», під час якої всі охочі могли звернутися до учасників бойових дій на Сході України.

Місцем проведення акції стало Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

Відповідно до умов акції звернення викладалися на Державному прапорі України та прапорі міської громади.

Всі бажаючі, а це передусім вчителі, учні шкіл громади і ПТУ, залишили на прапорах свої численні побажання, заклики та теплі слова.

Участь в акції прийняли міський голова Валерій Сніжко та перший заступник міського голови Валентин Висоцький,  які також  приєдналися до побажань та закликів громади.

Державний прапор та прапор міської громади з численними зверненнями бобринчан було вручено організатору акції Катерині Валевській.