Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 13.05.2017 11:26

Сьогодні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді і проводиться з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

11 травня 2017 року проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь рої міських загальноосвітніх навчальних закладів:

- рій «Степові соколи» (КЗ «НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради);

- рій «Бобринецькі сіроманці» (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради);

- рій «Грицькованські козачата» (КЗ «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 3» Бобринецької міської ради);

- рій «Нащадки козаків» (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4» Бобринецької міської ради).

При проведенні міського етапу гри були присутні:

- Висоцький Валентин Іванович - перший заступник міського голови,

- Кривошея Людмила Петрівна - заступник міського голови  з соціально-гуманітарних питань,

- Зайцева Наталія Олександрівна - провідний фахівець РВ УДСНС України у Кіровоградській області,

- Почкай Олександр Олександрович – працівник районного військового комісаріату, учасник АТО.

Людмила Петрівна Кривошея привітала учасників міського етапу гри «Сокіл» («Джура») та побажала всім удачі і перемоги.

Міський етап гри відкрив показовий виступ рою «Степові орли» (КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Бобринецької міської ради»), який у 2016 році виборов ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Рої продемонстрували свої уміння і навички та змагалися у таких конкурсах:

- «Впоряд» (змагання з індивідуальних дій та дій у складі рою);

- «Рятівник» (змагання з надання першої долікарської допомоги);

- «Відун» (конкурс на знання історії України);

- Туристсько-спортивна смуга перешкод;

- Стрільба по мішені;

- Конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».

За рішенням журі місця були визначені таким чином:

І місце - рій «Степові соколи» (Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради);

ІІ місце - рій «Бобринецькі сіроманці» (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради);

ІІІ місце - рій «Грицькованські козачата» (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3» Бобринецької міської ради);

ІV місце- рій «Нащадки козаків» (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4» Бобринецької міської ради).

Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради та отримали солодкі призи.