УВАГА! 16 СЕРПНЯ 2016 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 14-ТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 15.08.2016 11:24

16 серпня 2016 року об 15 годині у  приміщенні малої зали Бобринецької районної ради, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, відбудеться 14-та позачергова  сесія Бобринецької міської ради.

Проекти рішень знаходяться в розділі "Офіційні документи"

БОБРИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 серпня 2016 року                                                                                        № 119

м. Бобринець

Про скликання позачергової

14 сесії Бобринецької міської ради

сьомого скликання

Відповідно до п.п. 8 п. 4 ст. 42, п. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю негайного вирішення питань життєдіяльності Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, -

1. Скликати позачергову 14 сесію Бобринецької міської ради сьомого скликання на 16.08.2016 року. Пленарне засідання сесії провести у приміщенні малої зали Бобринецької районної ради, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, 16.08.2016 року, початок о 15 год. 00 хв.

1. Головам постійних комісій міської ради забезпечити проведення засідань постійних комісій до проведення пленарного засідання сесії.

1. Перелік питань, які пропонуються до порядку денного сесії:

1. Про утворення Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)

1. Про утворення Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3» Бобринецької міської ради Кіровоградської області. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)

1. Про утворення Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4» Бобринецької міської ради Кіровоградської області. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)

1. Про утворення Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 імені П.П.Шумилова» Бобринецької міської ради Кіровоградської області. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)

1. Звіт про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2016 року. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  2. Про внесення змін до міської програми «Реконструкції, капітальний і поточний ремонт та утримання доріг Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року № 55 «Про міський бюджет на 2016 рік» (Доповідач – начальник відділу – головний бухгалтер Мельнікова І.І.)

1. Різне.

4. Оприлюднити дане розпорядження та проекти рішень з питань порядку денного 14 сесії на веб-сайті Бобринецької міської ради та на інформаційному стенді Бобринецької міської ради.

5.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                               В.В.СНІЖКО