ВЕСНЯНЕ СВЯТО

Дата: 12.03.2018 11:20

Фото без опису

Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все  прекрасне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Разом із нею крокує планетою Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Це свято найкрасивішої, найелегантнішої, найдобрішої та найніжнішої половини людства. Одним словом — свято жінок!

Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

З нагоди жіночого свята у закладі дошкільної освіти №1 «СОНЕЧКО»  з 03 по 07 березня проведено святкові ранки.

Приємне враження присутні отримали від яскраво оформленого відповідно до тематики свята та пори року музичного залу. Відповідно до ролей дошкільнят батьки підготували їм сценічні костюми, які створювали потрібні образи та вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно, а на прощання –  подарунки від дітей, зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису