Бобринецький район, Кіровоградська область

Бобринчани вибороли перемогу у відкритій першості Компаніївського р-н з волейболу

11 лютого в смт. Компаніївка, було проведено відкриту першість Компаніївського району з волейболу присвячену  28-й річниці виведення  радянських військ з Афганістану.

В змаганнях прийняли участь 9 команд: Юність смт Компаніївка, Фізрук смт Компаніївка, Майстер смт Комапаніївка, Технікум ветеринарної медицини, с.Голубієвичі,  Динамо с.Червоновершка,  Газокомпресорна станція Кіровоградська, Бобринець №1,  Бобринець №2.

В запеклій та напруженій боротьбі, за призові місця, до фіналу вийшло 4 команди.

В результаті призові місця розподілилися наступним чином:

1місце  -  Бобринець №1

2місце -  Газокомпресорна станція Кіровоградська

3 місце -  Юність смт Компаніївка.

Команда Бобринець №1 показала красиву злагоджену командну гру та в нелегкій боротьбі виборола перемогу в першості.

Заступник директора ДЮСШ                                О.ПРОЦЕНКО