«Робота Комісії з нагальних питань»

Дата: 08.12.2016 11:14

Фото без опису

Продовжується тісна співпраця з соціальними партнерами на Бобринеччині. Так 30 листопада 2016 року  в черговий раз провела свою роботу Комісія по призначенню державних соціальних допомог, житлових субсидій та надання пільг при Бобринецькій районній державній адміністрації. Всі ми розуміємо, що на сьогоднішній день внутрішньо переміщені особи потребують уваги, шанобливого ставлення до себе та своїх родин, які змушені були залишити свої домівки і приїхати для проживання на контрольовану територію.

На черговому засіданні Комісії за участю першого заступника начальника управління Марини Назаренко вирішувалися питання поновлення виплати пенсій по 1 особі, відновлення виплати державної адресної допомоги на проживання 4 особам та припинення виплат по 2 особам.

М. Назаренко

Перший заступник начальника