На території ОТГ замайорів прапор Європейського Союзу

Дата: 12.05.2017 11:12

11  травня на  площі Незалежності, перед адміністративною будівлею було піднято прапор Європейського Союзу.  В підняті стягу взяли участь перший заступник міського голови Валентин Висоцький та керівництво району, церемонія відбувалася з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та схвалення Радою ЄС безвізового режиму між нашою державою і європейськими країнами.

В цей день Рада ЄС остаточно затвердила рішення про надання Україні безвізу. Уже 17 травня у Страсбурзі буде підписано відповідний законодавчий акт. Далі рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів потому воно набуде чинності.

Після введення Європейським Союзом безвізового режиму, громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.