23-25 лютого проводитимуться ХХVІ Чемпіонат області зі спортивного туризму-пішохідний туризм в закритих приміщеннях та ХХХ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Дата: 08.02.2018 11:00

Фото без опису23-25 лютого 2018 року в м. Бобринець комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводитимуться ХХVІ Чемпіонат області зі спортивного туризму-пішохідний туризм в закритих приміщеннях та ХХХ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

До Програми Чемпіонату області з спортивного туризму у закритих приміщеннях включені:

-  змагання з командної першості на дистанції «Смуга перешкод» - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

-   змагання з особистої першості на дистанції «Смуга перешкод» - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

До участі у Чемпіонаті області з спортивного туризму у закритих приміщеннях запрошуються команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, туристичних клубів. Змагання проводяться серед туристів у двох групах:

2001 - 2003 років народження – старша група;

2004 - 2006 років народження – молодша група.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від району, міста, області.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї дівчини).

На дистанції «Смуга перешкод» змагання з командної першості залік визначається за найменшою сумою часу роботи на дистанції та штрафного часу.

На дистанції «Смуга перешкод» змагання з особистої першості залік визначається за найменшою сумою часу роботи на дистанції та штрафного часу.

Переможцями в загальнокомандному заліку складається з суми місць обох дистанції. При рівності цієї суми пріоритет надається команді яка зайняла краще місце на дистанції «Смуга перешкод» змагання з командної першості.

ХХХ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування - особисто-командні змагання, учасники виступають у таких вікових групах:

• Ч/Ж -10 – учасники 2008 року народження і молодші;
  • Ч/Ж -12 – учасники 2006 – 2007 року народження;
  • Ч/Ж -14 – учасники 2004 – 2005 року народження;
  • Ч/Ж -16 – учасники 2002 – 2003 року народження;
  • Ч/Ж -18 – учасники 2000 – 2001 року народження.

Склад команди – не більше 8 чоловік. Кількість учасників у групах визначає керівник команди.

Команди, що братимуть участь у Змаганнях очолює тренер та представник команди, який буде залучений в обов’язковому порядку до суддівства.

Команди без суддів до змагань не допускаються.

Учасники, які не матимуть медичного дозволу, до участі у змаганнях не допускаються.