Відбулася 30-та позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради

Дата: 11.12.2017 10:57

Фото без опису

08 грудня у приміщені залу для засідань адміністративного будинку відбулася  30-та позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради. Позачергова сесія була скликана  у зв’язку з необхідністю розгляду питань, які відносяться до компетенції міської ради. Сесія відбувалася під головуванням секретаря міської ради Артема Лавріненка. На розгляд депутатського корпусу було винесено 13 питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади,  а саме депутати розглянули:

1.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 13 червня  2016 року № 416 «Про затвердження міської Програми цивільного захисту  населених  пунктів  Бобринецької  міської  об’єднаної  територіальної  громади  на  2016-2020  роки»

2.  Про затвердження передавальних актів

3.  Про  внесення  доповнень  до  п.6  Переліку  назв  вулиць,  провулків,  площ  та  парків,  які  розташовані  у  населених  пунктах  Бобринецької  міської  об’єднаної  територіальної  громади,  затверджених  рішенням  Бобринецької  міської  ради  від  10.06.2016  №  411

4.  Про прийняття у комунальну власність Бобринецької  міської об’єднаної територіальної громади безхазяйної нежитлової будівлі,  що  розташована  за  адресою:  вул.  Миколаївська  (Леніна),  61  в  м.Бобринець

5.  Про передачу матеріальних цінностей у тимчасове безоплатне  користування

6.  Про   внесення  змін  до  рішення   міської  ради  від  21  грудня  2016  року № 842  "Про  бюджет об’єднаної територіальної громади  на  2017  рік"

В «Різному»  за ініціативи деяких депутатів було розглянуто ряд питань.   Тосік М.І. запропонував  щоб керівники організацій, що вносять клопотання про виділення коштів з бюджету Бобринецької міської територіальної громади особисто брали учать у засіданнях профільних комісій.   Піднебесний Д.Д. вніс пропозицію створити депутатську групу, яка буде займатися розвитком туризму.  Головний лікар КЛЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кубенко Н.В.   роз’яснила депутатському корпусу особливості проведення медичної реформи  та її наслідки.   Депутати обговорили ряд питань, що стосуються діяльності поліції на території Бобринецької міської об’єднаної громади та доцільності створення статуту громади.

В цілому на сесії міської ради були прийняті всі рішення, що мали важливий вплив на життєдіяльність Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.