Хліборобському роду нема переводу. Його величність хліб

Дата: 30.11.2016 10:48

Фото без опису

Тематична екскурсія «Хліборобському роду нема переводу. Його величність хліб».  В листопаді учні груп Т1 і Т4  ПТУ- № 32 м. Бобринець (професія «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва»), майстри виробничого навчання Зайцев В.В., Щербина  М.В., бібліотекар   Слєсарєва З. Б. здійснили тематичну екскурсію «Хліборобському роду нема переводу. Його величність хліб» на підприємство сільськогосподарського профілю «ПАТ  Бобринецька сільгосптехніка».

Під час екскурсії  учні  відвідали бібліотеку та музей історії підприємства, де бібліотекар         Франчук Н. Г. розповіла про історію створення, розвиток, сьогодення  «ПАТ Бобринецька сільгосптехніка». Учні з цікавістю ознайомилися з численними експонатами та  тематичними експозиціями музейної кімнати. Також учні відвідали механічний, агротехнічний, шинно-монтажний цехи, де ознайомилися з технологічними процесами, які там відбуваються.

Фото без опису