Шановні працівники харчової промисловості! Дорогі ветерани галузі!

Дата: 14.10.2017 10:40

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом.  Дякую вам за плідну, таку важливу для суспільства працю. Вашими руками створюється добробут і затишок у родинах наших громадян. Харчова промисловість одна з найважливіших у нашому житті, бо саме вона дає нам продукти харчування, без яких ми просто не змогли б жити.

У день, коли трудівники галузі харчової промисловості  відзначають своє професійне свято, хочеться від душі привітати всіх, хто чесно та сумлінно ставиться до своєї роботи, смачно готує та досита пригощає. Ви заслуговуєте найщиріші слова подяки за свою працю, завдяки якій на наших столах завжди є запашний хліб і маса інших якісних продуктів. Щиро бажаю вам, шановні працівники харчової промисловості, міцного здоров’я, щастя та добробуту вам та вашим сім'ям. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а життя буде щасливим і радісним.

З повагою

міський голова                                                       Валерій СНІЖКО