Святкування Івана Купала в с.Дібрівка

Дата: 11.07.2017 10:31

06 липня в селі Дібрівка біля ставу для жителів села проведено свято Івана Купала. Завідуюча Дібірівським сільським клубом Тесцова В.О. підготувала  для присутніх святкову концертну програму. Для дітей та дорослих  провели веселі ігри та конкурси, з радістю шукали квітку папороті та загадували бажання, перетягували канат та каталися на прикрашеній до свята конячці. Присутніх частували смачним короваєм з медом, коктейлями, а для дітей підготували солодощі. Гості свята з радістю водили хороводи, виконували купальські пісні біля вогнища.  Наприкінці свята спалили Марену з Купайлом. Дівчата  плели, фотографувалися з віночками, які пустили на воду. Після свята для присутніх в сільському клубі проведено дискотеку.