Міжгрупові змагання з гирьового спорту КЗ «ДЮСШ»

Дата: 03.11.2017 10:31

2 листопада 2017 р. в тренажерному залі Бобринецького коледжу  проведено міжгрупові змагання серед юнаків та дівчат з гирьового спорту, участь у змаганнях прийняло 3 команди (13 учасників) вихованців КЗ «ДЮСШ».  Змагання проходили в абсолютній ваговій категорії.

Серед дівчат змагання пройшли в запеклій боротьбі. Дівчата змагалися в ривку вагою гирі – 8 кг. Місця розподілилися наступним чином:

І місце – Джиган Анастасія (118 очок)

ІІ місце – Новікова Анастасія (113 очок)

ІІІ місце – Мосійчук Анна (112 очок)

Юнаки змагалися у поштовху та ривку  гирями вагою 8 кг., та 14 кг.

У вправах ривок та поштовх   (гирі 8 кг.) – І місце посів Новіков Дмитро (244 очка), ІІ місце – Фадєєв Каспар (199 очок), ІІІ місце – Пильщик Іван (172 очка )

У вправах ривок та поштовх  (гирі 14 кг. )– І місце посів Іванченко Олександр (160 очок), ІІ місце – Гурин Віталій (149 очок), ІІІ місце – Шапошніков Єгор (75 очок).

Змагання проходили під керівництвом тренерів-викладачів КЗ «ДЮСШ» Намєсніка Івана Івановича та Гольші Івана Володимировича.