Перемоги юних талантів на 6 міжнародному дитячому фестивалі патріотичної пісні.

Дата: 06.12.2017 10:30

Фото без опису

Наприкінці листопада в місті Дніпро пройшов шостий Міжнародний фестиваль дитячої патріотичної пісні. На фестивалі Бобринеччину представляли юні таланти – Настя Кобзар та Настя Бабак.  Дітей на фестиваль запросили прикордонники. Ініціаторами поїздки стала громадська організація «Ветерани кордону» та голова Дніпропетровської асоціації ветеранів прикордонників Сергій Болсуновський.  Дівчатка  завоювали призові місця  у  різних категоріях та отримали дипломи фестивалю.

Організували поїздку для юних талантів Бобринецька районна громадська організація «Ветерани кордону»  за підтримки міського голови Валерія Сніжка та Бобринецької міської ради.  В знак своєї вдячності за допомогу «Ветерани кордону»  висловили щиру подяку  міському голові Валерію Сніжку.Фото без опису