Покращення послуг по водопостачанню та водовідведенню

Дата: 24.01.2018 10:23

Фото без опису22 та 23 січня 2018 року відбулася 4 та 5 сесія робочої групи з питань покращення послуги по водопостачанню та водовідведенню в рамках проекту DOBRE від ГлобалКомьюнітіз (GlobalCommunities).

Зокрема, членами робочої групи разом з координатором проекту Наталією Ключник було проведено рейтингування проектів стосовно покращення послуг з водопостачання та водовідведення по Бобринецькій міській ОТГ, які робоча група обрала на попередніх сесіях. Також, під час засідання визначено кількісні та якісні індикатори виконання проектів та розроблено план дій на найближчі 6 років.

Результатом роботи робочої групи та  координатора проекту Наталії Ключник стала розроблена секторальна стратегія розвитку по питанню покращення послуг з водопостачання та водовідведення для мешканців міста та сіл Бобринецької міської ОТГ.