Відбувся ярмарок приурочений до  25-ї річниці дня Незалежності України.

Дата: 19.08.2016 10:08

На території Бобринецької міської об’єднаної територіальної  громади  відбувся ярмарок приурочений до  25-ї річниці дня Незалежності України.    Бобринецьке  професійно-технічне  училище №32, Бобринецький технікум ім.Порика БНАУ, сільськогосподарські виробники району  та підприємці міста представили свою продукцію на площі біля адміністративної будівлі.  Відвідувачі ярмарки мали  змогу придбати за цінами виробника хлібобулочну, м’ясну, рибну продукцію, а також різні крупи, борошно та інше  . Це викликало не аби який інтерес у жителів громади, адже ціни в магазинах м’яко кажучи “кусаються”. Присутні також мали змогу насолодитися виступом місцевих аматорів сцени.

Дякуємо  всім товаровиробникам за відповідальність, із якою вони поставилися до цієї події, всім хто торгував та купував на ярмарку та творчим колективам, що звеселяли людей.