Бобринецький район, Кіровоградська область

Шановні юристи!

Вітаю вас із професійним святом!  Бути юристом – почесно і відповідально. На Вас  державою покладено велику місію забезпечення прав і свобод кожної людини. Ви обрали нелегкий шлях, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, об’єктивності, цілеспрямованості та відданості справі. Кожен  хоча б раз у житті звертався за допомогою до служителів Фемиді. Тож, безумовно, юрист – одна з тих професій, що завжди була і буде у потребі та шанована людьми.

Щиро зичу Вам професійних досягнень у нелегкій, але такій важливій справі. Бажаю Вам  професійного запалу, нових перемог, витримки у складних ситуаціях та виважених рішень. Життєвої наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мудрості й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон та Справедливість. А у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою

Міський голова                                                         Сніжко В.В.