Готуємося до чемпіонату України з гирьового спорту

Дата: 16.11.2016 09:49

Фото без описуБобринецькі спортсмени-гирьовики неодноразово показували свій високий рівень підготовки, займаючи призові місця не тільки в чемпіонаті України,  а й на  рівні чемпіонатів Європи та світу. В даний час триває підготовка до чемпіонату України з гирьового спорту серед учнів загальноосвітніх шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що пройде у місті Токмак Запорізької області  з 18 по 20 листопада. Бобринецьку міську об’єднану територіальну громаду будуть представляти 8 спортсменів-гирьовиків з КЗ « Дитячо-юнацька спортивна школа».   Міський голова Сніжко В.В  передав тренерам спортсменів   Гольші І.В.  та Намєсніку І.І. комплекти нової спортивної форми. Валерій Вадимович побажав спортсменам вдалого виступу на чемпіонаті України та висловив сподівання, що нова форма в патріотичних кольорах та  з назвою рідного міста надихне наших спортсменів до перемоги і принесе команді спортивні успіхи.