Міський голова привітав з 95-літтям Бобринецький коледжу ім. В.Порика БНАУ

Дата: 29.11.2017 09:49

Бобринецький коледж ім. В. Порика вже 95 років поспіль готує та випускає спеціалістів для аграрного сектору країни. З нагоди свята до Бобринецького коледжу ім. В.Порика завітав міський голова Валерій Сніжко.  Доля закладу досить близька Валерію Вадимовичу, адже він керував коледжом до свого обрання очільником громади. Від міського голови колектив навчального закладу отримав пам’ятний подарунок. В свою чергу директор закладу Олег Чорний вручив подяку за плідну працю міському голові Валерію Сніжку.

За роки роботи коледжу було випущено понад 16000 молодших спеціалістів для підприємств різних форм господарювання. Навчальний заклад став науковим стартом для 5 докторів наук, 18 кандидатів наук, 23 заслужених працівників сільського господарства.