Дата: 09.02.2018 09:46

Фото без описуНарада-семінар працівників освіти Кіровоградської області з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом»

01-02 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася нарада-семінар з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».

У роботі наради-семінару взяли участь Пасічник Тетяна Станіславівна, методист відділу освіти, молоді та спорту міської ради та Богданова Світлана Олександрівна, педагог-тренер з впровадження проекту «Вчимося жити разом» у навчальних закладах міста.

Під час роботи семінару розглянуто питання стану виконання плану дій з адвокації, планування, впровадження, моніторингу, оцінки заходів щодо інтеграції проекту «Вчимося жити разом» та інших здоров’язбережних проектів у регіонах Кіровоградської області; ознайомлення із двокомпонентною моделлю підготовки вчителів з методики формування здоров’язбережної і соціальної компетентності.

Про забезпечення умов щодо навчання учнів життєвим навичкам шляхом інтеграції курсу «Вчимося жити разом» у зміст навчального предмета «Основи здоров’я» та плани виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста звітувала Пасічник Тетяна Станіславівна.

Ключовими знаннями та вміннями педагога-тренера при впровадженні превентивних програм, що базуються на розвитку життєвих навичок, поділилася з учасниками наради-семінару член обласної робочої групи педагог-тренер з впровадження проекту «Вчимося жити разом» Богданова Світлана Олександрівна (учитель комунального закладу «Загальноосвітня школа I-ІII ступенів № 5»).

За наслідками проведеної роботи з питань впровадження проекту «Вчимося жити разом», а також моніторингового дослідження, проведеного обласною робочою групою, за професіоналізм, творчість та креативність Пасічник Тетяна Станіславівна та Богданова Світлана Олександрівна нагороджені грамотами та подарунками (набір матеріалів для професійного тренера й фасилітатора – тренерську валізу).

Логічним завершенням семінару стало визначення планових показників та створення переліку пріоритетних заходів на 2019-2024 роки щодо впровадження здоров’язбережних технологій навчання в освітній процес закладів загальної середньої освіти Кіровоградської області.