Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

Дата: 17.05.2017 09:43

Фото без опису

На виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту від 3 травня 2017 року №248 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в навчальних закладах» та у відповідності до розроблених заходів у дошкільному закладі №2 «РОМАШКА» проведено тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета: формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі.

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму облаштовано навчально-тренувальний майданчик дорожнього руху.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.

Вихователі організували та провели яскраві, насичені, з казковими героями та веселими іграми заходи:

• бесіди за картиною «Автомобіленаріум»
  • розгляд  графічних робіт «Машини з характером»
  • міні-музей  транспорту
  • мовленнєві вправи: «Гучна пригода», «Чух-чух,крап-крап, шурум-бурум», «Звуки довкола»
  • флешмоб «Україна за безпеку дорожнього руху»,

а в результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.