Нарада у голови

Дата: 24.01.2018 09:41

Фото без опису23 січня міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участю  заступників міського голови, начальників відділів, завідувачів секторів  міської ради. На  нараді  керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради прозвітували про виконання попередніх доручень міського голови і  розглянули наступні питання:

1. Прибирання території громади від снігу, особливо біля закладів освіти.

2. Сплати податків на території громади.

3. Харчування  дітей  у навчальних закладах.

4. Дотримання температурного режиму в  дошкільних навчальних закладах та в закладах освіти громади.

5. Обслуговування одиноких пенсіонерів на території громади комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

6. Підготовки до проведення засідання виконавчого комітету та засідання сесії міської ради.

Відповідні доручення міського голови щодо зазначених вище питань отримали керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради.