Без води і не туди, і не сюди.

Дата: 05.08.2016 09:40

В ніч з 29 на 30 липня 2016 року невідомий вандал вилив в криницю, що знаходиться на перехресті вулиць Яблунева та Народна нафтопродукти. Цей вчинок залишив без питної води велику кількість мешканців мікрорайону Грицькова та Зелений клин, адже поблизу інших криниць не має та в багатьох людей відсутній водовід. За допомогою люди звернулися до міського голови Сніжка В.В. Для очистки колодязя від нафтопродуктів залучили рятувальників, працівники КП «Комунальник» не в змозі були провести очистку, адже глибина криниці 25 метрі. Велика глибина та швидкий притік води не аби як ускладнила роботу і рятувальникам. Після відкачки забрудненої води провели санітарну обробку криниці. Після огляду криниці  було вирішено змінити стару трухляву надбудову на нову сучасну з металопрофілю.  Після всіх виконаних робіт по очищенню та оновленню криниці,  жителі  пообіцяли посилити контроль за доглядом.

Міська рада на чолі з Сніжком В.В. активно співпрацює з мешканцями громади,  тільки за І півріччя було розглянуто  873 письмових звернень громадян. Міський голова прислухається до жителів громади  та оперативно реагує на проблеми,  які потребують нагального вирішення.Влітку  особливо гостро стоїть проблема постачання води, особливо для людей, у яких відсутній водогін,  тому за ініціативи  міського голови  на території громади планується  почистити та прохлорувати  10 криниць. Та хочеться нагадати, що добробут громади залежить не тільки від міського самоврядування, а й від кожного громадянина. Тож закликаємо всіх, дотримуватися належного санітарного стану біля своїх подвір’їв та біля колодязів, якими користуємося.