Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Зустріч з ветеранами Афганістану

Дата: 17.03.2017 09:35
Кількість переглядів: 889

Фото без опису

       12 березня 2017 року Бобринецька районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану провела загальні збори за підсумками роботи організації за 2016 рік. На зустріч в якості гостей були запрошені представники різних сфер діяльності: перший заступник начальника Бобринецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Назаренко Марина, заступник голови Бобринецької РДА Людмила Сопільняк, голова Бобринецької ОТГ Валерій Сніжко, заступник начальника управління соціального захисту населення Юрій Вербовий, заступник головного лікаря Бобринецької ЦРЛ Аріна Цікорська та ін.

       Актуальними питаннями обговореними на зустрічі були питання поширення серед присутніх основних змін пенсійного законодавства, що діє сьогодні, розміри пенсій призначених учасникам бойових дій, інвалідам війни в Афганістані, учасникам бойових дій та інвалідам, які приймали участь в антитерористичній операції на сході держави,  порядок зарахування стажу роботи для визначення права на дострокове призначення пенсії учасникам бойових дій.

       Також були обговорені зміни які викладено в  Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції», який вступив в дію 06 лютого 2017 року. Дане обговорення дало інформативну базу для аналізу, вивчення, та дало змогу зрозуміти яку важливу роль в сьогоденні відіграють питання соціального та пенсійного забезпечення  в житті кожної людини та які перспективи на майбутнє дають знання дії системи пенсійного забезпечення.

       Присутнім було донесено інформацію щодо переваг обслуговування виплати пенсій в банках. На сьогоднішній день виплата пенсій через банківські установи стає звичним явищем та позбавляє людину непотрібних клопотів. Цьому сприяють додаткові послуги, які пропонують банки: видача пластикових карток, надання кредитів, можливість оплати комунальних послуг, тощо. Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний саме для нього час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки в залежності від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків.

       Присутні жваво обговорювали новації та запропоновані зміни внесені на розгляд парламенту і дійшли висновку, що запровадження інших рівнів пенсійної системи можливе лише за умови підвищення соціального рівня забезпечення населення в частині підвищення заробітних плат та їх легалізації та підвищення рівня розвитку та роботи економіки країни, та в цілому погодились з проектом Закону із надією на те, що в майбутньому кожен громадянин нашої держави отримуватиме гідну пенсію.

       Іншими питаннями, які було обговорено під час зустрічі для присутніх були не менш важливими. Так велику увагу було зосереджено Валерієм Сніжком на досягненнях в частині будівництва закладів освіти, оскільки діти – це наше майбутнє. Не залишилося без уваги і будівництво сонячної електростанції. Нагальним питанням на сьогоднішній день залишається ремонт та будівництво доріг.

       Цікавою інформацією для присутніх була розповідь Юрія Вербового про отримання різних видів допомог, пільг, надання пільгового відпочинку, тобто обговорено пільги, які надаються управлінням соціального захисту населення.

       Також на зібранні обговорювалися і інші питання: за землю, медичне обслуговування та багато іншого.

        

Перший заступник начальника    

Бобринецького об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Кіровоградської області Назаренко М. Г. 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь