Спартакіада "Козацький гарт"

Дата: 19.12.2016 09:32

Фото без опису

15 грудня 2016 року на базі комунального закладу «Навчально–виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» пройшов наступний етап міської спартакіади під назвою ”Козацький гарт” серед школярів в якому прийняли участь 2 команди КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" та команда КЗ «Навчально–виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». В змаганнях взяли участь 24 спортсмени, 12 хлопців та 12 дівчат. Учасники змагалися в таких видах спартакіади: “ човниковий біг” та “ стрибок у довжину з місця”  серед  хлопців та дівчат, “Стрибки на скакалці” серед дівчат та “Перетягування канату” серед хлопців.

За  результатами  змагань призові місця розподілилися таким чином у дисципліні “човниковий біг” хлопці:

1 місце- Білоконенко Максим .

2 місце- Фортуна Андрій.

3 місце-Гришин Ігор.

У дівчат по декілька однакових результатів

1 місце дві спортсменки Філіпенко Дар’я та Голотюк Анастасія

2 місце також дві спортсменки Намєснік Анжеліка та Пшенік Яна

3 місце - Жигалова Анна.

В наступній дисципліні “стрибок у довжину з місця” дівчата:

1 місце - Бондаренко Вікторія

2 місце - Намєснік Анжеліка

3місце - Жигалова Анна.

Хлопці:

1 місце - Фортуна Андрій ,

2 місце - Гришин Ігор,

3 місце - Донець Євген.

У дисципліні” стрибки на скакалці”

1 місце - Намєснік Анжеліка

2 місце - Філіпенко Дар’я

3 місце - Дякова Крістіна.

У дисципліні “перетягування каната” 1-ми стали школярі КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" в напруженій боротьбі, яка відбувалася в трьох протистояннях. В загальнокомандному результаті перше місце виборола КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" на другому місці КЗ «Навчально–виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». Спортсмени які показали хороші результати будуть приймати участь на обласних змаганнях .

Заступник директора з навчально-тренувальної

роботи КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради