Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

До уваги батьків дітей дошкільного віку!

Дата: 21.07.2016 09:27
Кількість переглядів: 1029

Фото без опису

       

        Шановні батьки, з метою забезпечення рівності умов кожної дитини на здобуття дошкільної освіти, повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку; спрощення процедури обліку дітей до вступу у ДНЗ та запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади міста Бобринця з 05 липня 2016 року на офіційному сайті Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, відкрито вікно «Електронна реєстрація в ДНЗ».

 Ви маєте можливість самостійно або за допомогою відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради подати електронну заяву для постановки на чергу дитини, яка потребує місця в дошкільному навчальному закладі.

        Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

        Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради.

        Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

        Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи відділу освіти Бобринецької міської ради з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг).

        Вашу заяву буде анульовано, якщо:

протягом 10 робочих днів дані в заяві не будуть підтверджені документами;

        заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів.

        Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за датою подання заяви в електронному вигляді.

 

Форма електронної реєстрації в ДНЗ - http://bobrynecka.gromada.org.ua/forma-elektronnoi-reestracii-v-dnz-09-00-53-21-07-2016/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь