СУД ЗАХИСТИВ ПІДПРИЄМЦЯ, ЩО ВІДМОВИВСЯ ПЛАТИТИ КОШТИ БОБРИНЕЦЬКОМУ РАЙСПОЖИВТОВАРИСТВУ

Дата: 20.07.2016 09:22

19 липня 2016 року господарський суд Кіровоградської області прийняв рішення по справі № 912/1928/16, згідно якого відмовив в повному обсязі в задоволенні позовних вимог Бобригнецького районного споживчого товариства до ФОП Шкрьоба Зоя Вікторівна, 3-тя особа КП «Ринок» Бобринецького РСТ про витребування майна з чужого незаконного володіння.

Предметом спору було торгове місце на території ринку, яке вимагало звільнити Бобринецьке райспоживтовариство через відсутність договору з останнім.

Не зважаючи на безпідставність вимог Бобринецького РСТ, наразі, більшість підприємців сумлінно платить кошти за торгівлю на ринку та на Базарній площі. Фактично, за дані «добровільні внески» Бобринецьке райспоживтовариство наймає охорону, оплачує послуги адвокатів та подає позови до суду

Тому, вкотре нагадуємо, що згідно рішення Бобринецької міської ради №261 від 30.03.2016 року «Про впорядкування земельних відносин», надано право громадянам безкоштовно використовувати землю ринку для здійснення торгівлі.