Змагання вихованців КЗ «ДЮСШ»

Дата: 08.11.2017 09:06

03.11.2017 р. у спортивному залі Комунального закладу «НВО «НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради відбулися внутрішньо групові змагання зі стрітболу (3х3) серед вихованців Комунального закладу «ДЮСШ» (юнаки).

У змаганнях взяли участь три команди, серед яких велася запекла боротьба,  у якій ніхто не хотів поступатися. В результаті команди посіли наступні місця:  І місце посіла команда «Орли», ІІ місце – команда «Мустанги», ІІІ місце – «Тигри».

Тренує вихованців тренер-викладач Неклеса В.М.

05.11.2017 р. відбувся останній тур ІІ кола з футболу на першість області серед ДЮСШ. Юні футболісти Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради зустрічалися із суперниками с. Головківка Олександрійського району. У віковій групі 2005-2006 р.н. (молодші) з рахунком 3-0 наші вихованці поступилися одноліткам, а старші (2003-2004 р.н.) перемогли                             з рахунком 2-3.

Тренерують футболістів тренери-викладачі КЗ «ДЮСШ»  Філіпенко І.А. та Квашенко С.А.