Звітно - виборні збори Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини».

Дата: 17.03.2017 08:58

Фото без опису

15 березня 2017 року в приміщенні управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації відбулися звітно - виборні збори Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини».

На порядку денному:

1. Звіт про роботу голови РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Сандрака С.В. за період 2012-2016 роки.

Вибори заступника голови Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини».

Вибори членів ради районної спілки.

4. Інше.

На початку зборів голова Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Сандрак С.В. запропонував вшанувати пам'ять померлих чорнобильців хвилиною мовчання.

У зібранні взяли участь міський голова Бобринецької міської ради Сніжко Валерій Вадимович, головний спеціаліст УСЗН з чорнобильських питань Сніжко Оксана Ігорівна, голова Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Сандрак Станіслав Васильович, секретар Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Рагулін Олександр Іванович.

Під час свого виступу Сандрак С.В. інформуючи присутніх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та дружин померлих ліквідаторів розповів про діяльність районної організації. Шляхом відкритого голосування було обрано заступника голови Бобринецької РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Анапенка Валерія Георгійовича. Одноголосно вибрали раду районної спілки: Голова ради Тарасенко Тамара Іванівна, заступник голови ради - Байздер Олександр Миколайович, члени: Минаєв Віталій Андрійович, Колпак Андрій Олексійович, Сидорук Анатолій Володимирович. Присутні заслухали всі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Під час зустрічі міський голова Сніжко В.В. та головний спеціаліст УСЗН Сніжко О.І. відповіли на всі питання присутніх чорнобильців. Голова РГО «Спілка чорнобильців Бобринеччини» Сандрак С.В. подякував Валерію Вадимовичу та Оксані Ігорівні за тісну співпрацю та допомогу у вирішенні соціальних та матеріальних питань. В свою чергу міський голова Сніжко В.В. також подякував всім присутнім та голові Сандраку С.В. за взаєморозуміння та підтримку у вирішенні соціальних питань.

Фото без опису