УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 18.10.2016 08:57

Фото без опису

Бобринецька міська рада проводить конкурс ескіз-ідей художнього оформлення автобусних зупинок «Найкраща зупинка».

Об’єктом участі у конкурсі є проекти художнього оформлення, виконаного в українській патріотичній тематиці (орнамент, розпис, вишивка, тематичні ілюстрації тощо) автобусних зупинок, які розташовані на території об’єднаної громади,

Для участі у конкурсі проектів до 03 листопада 2016 року  слід подати до виконавчого комітету міської ради заявку для участі в конкурсі, яка повинна містити таку інформацію:

• назва роботи.
• Коментарі до роботи (не більш 300 слів).
• Прізвище та ім’я автора чи авторки.
• назва закладу/ організації.
• Контактний телефон / е-mail

До інформації подаються презентаційні фотоматеріали щодо оформлення автобусної зупинки, у тому числі про процес виконання робіт (до 6 світлин у паперовому і електронному варіантах, які б відображали вигляд зупинок до благоустрою і після).

При підведенні підсумків організаційний комітет може запитувати додаткову інформацію до поданих матеріалів на конкурс.

Критерії оцінювання:

- естетичне оформлення;

- творчий підхід;

- оригінальність композиційного рішення.

Конкурс є відкритим (без обмеження кількості учасників), складається з одного туру. Учасниками конкурсу є учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів, мешканці сіл та всі зацікавлені особи без вікових обмежень, що бажають взяти участь у конкурсі.

Заявку можна подати за адресою: Бобринецька міська рада, м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. № 203