Сонцем зігріті
Дата: 07.06.2017 08:57
Кількість переглядів: 817
30 травня на спортивному майданчику Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4" було проведено розважальну програму для малюків та школярів початкових класів приурочену до Міжнародного Дня захисту дітей. Командні ігри згуртували малюків , в яких вони з великим задоволенням брали участь. Яскраво прикрашений майданчик додавав святкового настрою малечі. Захід проводився працівниками міського будинку культури на чолі з директором Слободяник А.П. згідно річного плану роботи, за яким на дітей чекає ще багато цікавих свят.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/b5ffc6ad4cbfd1fa7f00c9323ecefaef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/44f7d4107311ca5f9de0229253fb27d4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/4d63091a38f2b0c11d15c23da55b7e89.jpg)
« повернутися